Środki chemiczne

Wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów i dążąc do ich profesjonalnej i kompleksowej obsługi podjęliśmy współpracę z firmami zajmującymi się również sprzedażą profesjonalnej chemii przemysłowej.

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim środki do mycia i dezynfekcji powierzchni i podłóg oraz środki do mycia i nabłyszczania naczyń w zmywarkach, do ręcznego mycia naczyń, środki do odtłuszczania powierzchni czy usuwania przypaleń oraz inne.

Oferujemy nie tylko środki do kompleksowego doczyszczenia zaplecza kuchennego ale również profesjonalne doradztwo, pierwszy przegląd zmywarki gratis, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jeden z naszych wiodących dostawców chemii, belgijska firma Cid Lines, oferuje zakup lub dzierżawę systemów opartych na dozownikach, dzięki którym środki są dostarczane do butelek / wiader w gotowych stężeniach, co nie tylko ułatwia ich przygotowanie we właściwych proporcjach, ale także generuje oszczędności, zapobiegając „przelewaniu” środków.

Wszystkie oferowane przez nas środki posiadają certyfikaty dopuszczające je do kontaktu z żywnością, atesty, karty techniczne oraz karty charakterystyki.